CV

word formatında görmek için tıklayınız

Emre Orhan ŞENKAL
www.ebolax.org
e-mail : ebolax@gmail.com

KARİYER PROFİLİ & DENEYİM

İnternet Teknolojileri, Programlama ve Multimedya konularında uzmanlık sahibiyim. Yaptığım işler doğrultusunda Donanım, Video Editing, 3D Modeling gibi konularda da deneyim kazandım ama bunlar yardımcı olabilecek düzeyde kaldı. Yazılım aynı zamanda hobimdir ve bu konuda kendimi geliştirmeyi severim. Platformlar ve diller arası geçiş konusunda sıkıntım yoktur. Yeni platformlara ve programlama dillerine çok hızlı ve kolay adapte olurum. Çalışma hızım oldukça iyidir. Aşağıda yapmış olduğum işler ve kullandığım programlar konusundaki bilgilerim aktarılmıştır.

2011 Ocak, Istanbul, CoolShark Internet Advertising Network
www.coolshark.com
(Yazılım, Reklamcılık, Flash, Actionscript, Streaming, SQL Server, XML, Video)

2010 Mart, İstanbul, Netbook Media
www.netbookmedia.com
(Yazılım, Reklamcılık, ASP, ASP.NET, C#, Java, J2EE, J2SE, Javascipt, Flash, Actionscript, Streaming, SQL Server, XML)

2009 Ağustos, İstanbul, Lowe Tanıtım Hizmetleri A.Ş.
www.loweistanbul.com

(Yazılım, Reklamcılık, ASP, ASP.NET, C#, Java, J2EE, J2SE, Javascipt, Flash, Actionscript, Streaming, SQL Server, XML)

2006 Ağustos, İstanbul, Zap Medya Planlama
(Yazılım, Reklamcılık,  ASP, ASP.NET, C#, Java, J2EE, J2SE, Javascipt, Flash, Actionscript, SQL Server, XML)

2005 Eylül, İzmir, DVP Interactive
www.dvp.com.tr
(Web tasarım ve programlama, İnteractive CD tasarım ve programlama, ASP, C#, Java, J2EE, Javascipt, Director Lingo, SQL Server, HTML, Flash, Actionscript, XML)

2005 Haziran, İzmir, Egebilgi Yazılım San.Tic.Ltd.Şti.
(Web tasarım ve programlama, İnteractive CD tasarım ve programlama, Desktop Programlama  -  PHP, ASP, C#, Javascipt, Director Lingo, SQL Server, MySQL, HTML, Flash, Actionscript, XML)

2003 Eylül, İzmir, DVP Interactive
www.dvp.com.tr
(Web tasarım ve programlama, Interactive CD tasarım ve programlama, ASP, C#, Javascipt, Director Lingo, SQL Server, HTML, Flash, Actionscript, XML) 

2003 Şubat, İstanbul, Hadımköy 1. Zırhlı Tug. Kmt.
(Video Editing ve Fotoğraf İşleme, Web Tasarımı, ASP, SQL Server, VB.NET, Windows Forms)

2002, İzmir, Teknomedya Tasarım Stüdyosu
(Web Design, Production, Interactive CD, Adobe Premiere, Flash, Actionscript, Director, Lingo, HTML) 

2002, İzmir, Ortadünya Web Tasarım
(Web Tasarım ve Programlama, Flash, Actionscript, HTML)

2001, İzmir, Ege Lisan Dershaneleri
(Web Tasarım Öğretmenliği,  Flash ve Dreamweaver Kursu.)

2000, Isparta, Süleyman Demirel Üniv. Bilgi İşlem
( Donanım, Network, Web Tasarımı, Flash, Yazılım Geliştirme)

1999, Antalya, Ercey Bilgisayar
( Teknik Servis, Bilgi İşlem, Donanım, Network, HTML, Flash)

 

EĞİTİM

- 2001 Süleyman Demirel Üniv. Müh. Mim. Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü
- 1996 Antalya Lisesi

Seminerler

Microsoft Türkiye Ana Sponsorluğunda Düzenlenen ASP.NET konulu eğitim.
2007 Microsoft Zirvesi yazılım geliştirme sunumları.

 

YABANCI DİL BİLGİSİ

İngilizce
Yazma : iyi
Konuşma : orta
Okuma : iyi

 

BİLGİSAYAR BİLGİSİ

C# - Microsoft Visual Studio .NET - ASP.NET : C# dili üzerinde uzmanlık. OOP Bilgisi. Veritabanı bağlantılı uygulamalar oluşturma, e-ticaret uygulamaları, XML Web Servisleri oluşturma ve kullanma, Soket Programlama, Remoting, dinamik içerik oluşturma, internet bağlantılı konsol ve desktop uygulamaları oluşturma konusunda profesyonel kullanım. (VB.NET dili orta düzey kullanım) Intranet ve Extranet Uygulamaları. Data Types, Operator Overloading, Reflection, Arrays, Functions, Recursive Functions, Generics, Threading, Collections, Windows Forms, Web Forms, dll, Web Services, Unsafe Code, Delegates, Events, Sockets, OOP.

Java, J2EE, J2SE, J2ME - Borland Jbuilder – Intellij IDEA – Netbeans : Java Dili ve JVM üzerinde hakimiyet. OOP Bilgisi. J2SE J2ME ve J2EE ortamlarında uygulama geliştirme. Axis XML Web Servisleri, Mobil oyunlar, Java Applet’ler, Konsol ve Desktop Uygulamaları Geliştirme. Servlet, JSP uygulamaları, Enterprise Java Beans, JMS, RMI hakkında bilgi.  Jetty, Jboss, Apache Tomcat Application Server’ları üzerinde geliştirme. Data Types, Reflection, Arrays, Functions, Recursive Functions, Generics, Threading, Collections, Web Services, Events, Sockets, OOP.

PHP & Mysql & Apache Server : Dinamik içerik oluşturma, e-ticaret, veritabanı işlemleri, server yönetimi, mysql yönetimi konularında uzmanlık. Intranet ve Extranet Uygulamaları. Zend Studio kullanımı ve OOP bilgisi.

Adobe Flash ve Actionscript : Animasyon, Interaktivite konularında uzmanlık. İleri düzey Actionscript Programlama. ASP, .NET ve PHP ile iletişim, Oyun programlama, XML bağlantıları, Streaming, Swift 3D, swish, flax vb. pluginlerin kullanımı. Java Server programlama ve Flash ile online oyun için entegrasyon. SharedObjects altyapısı. Adobe AIR uygulamaları geliştirme. AS 2.0 – 3.0 programlama. 3D kütüphaneleri ile programlama.

C++ - Microsoft Visual C++, Borland C++ Builder : C++ Programlama dili bilgisi, Windows ve Konsol uygulamaları geliştirme. OOP. Data Types, Operator Overloading, Functions, Recursive Functions, Pointers, Templates, Function Pointers (VCL, Win32, WxWidgets, GTK).

Adobe Dreamweaver : HTML ve Javascript kullanımı, CSS kullanımı, Database Bağlantıları, ASP, PHP, ASP.NET, JSP Geliştirme. Adobe AIR uygulamaları geliştirme.

Mobile Development : Android ve IOS sistemleri için uygulama geliştirme. (Java, Phonegap, Xcode, HTML5, AIR)

Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator: Operator olarak ileri düzey kullanım. (Image Editing, Image Clipping, Effects)

Javascript ve HTML5 : İleri düzey javascript programlama bilgisi. Dinamik Sayfalar oluşturma, AJAX, ASP, .NET ve PHP ile bütünleşik kullanım. HTML5 kullanımı (canvas, media playback, web sql...)

SQL Server & mySQL & SQLite & SQL : SQL dilini kullanarak sorgular oluşturma, kayıt işlemleri ve raporlama konusunda uzmanlık. SQL Server veritabanı yönetimi ve kullanımı. mySQL veritabanı yönetimi ve kullanımı. Diğer DBMS’lere hızlı adaptasyon.

WordPress Management : WordPress Blog sistemi için plugin geliştirme, tema yerleşimi, sistem üzerinde oynama (PHP, MySQL, Javascript, jQuery)

Adobe Director & Lingo: Interactive CD tasarım ve programlama konusunda uzmanlık. "Director Lingo" ve “Javascript”  ile ileri düzey programlama. Database , ActiveX ve Xtra kullanımı.

ASP (Active Server Pages) : Server tabanlı VBScript veya Javascript kullanarak veritabanı bağlantılı sayfalar hazırlama, dinamik içerik oluşturma, e-ticaret siteleri oluşturma konusunda uzmanlık. Intranet ve Extranet Uygulamaları.

FL Studio : Bilgisayar destekli profesyonel müzik yapımı. (VST, mp3, Effects)

Bilgisayar Donanımı                : Kurulum ve Bakım

Ağ                                           : Orta Düzeyde Kurulum

İşletim Sistemi                        : Windows, Linux, Mac, Ms-DOS

Office                                      : Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint)

Veritabanı                               : MS-SQL, MySQL, MS Access

 

KİŞİSEL BİLGİLER

Doğum tarihi   : 18.09.1979
Uyruğu            : TR
Ehliyet            : B Sınıfı

 

DİGER

Bilgisayar destekli müzik, Grafik, Yazılım, AR-GE, Kitap, Basketbol.

 

REFERANSLAR

CoolShark Video Player (2009 - ...)
Acunn.com, Haberturk.com, Haber7.com, Ligtv.com.tr ve daha birçok sitenin kullandığı video player altyapısı. Player içi reklam modelleri, video player özellikleri, değişik video sistemleri için class sistemi ve daha birçok özellik (Flash, AS3, PHP, Javascript, JSON, XML)

Adidas Futbol Habercisi AIR Uygulaması (http://www.sporx.com/adidas/haberci.htm) (2009 - 2011)
www.sporx.com işbirliğiyle yapılan Adidas Futbol Habercisi AIR Uygulaması altyapısı. 2011 versiyon 2 güncellemesi Facebook ve Twitter entegrasyonu (Flash, AS3, AIR, XML, SQLite, Facebook Api)

Zayanora.com (2014)
www.zayanora.com web sitesinin bütün altyapısı, içerik yönetimi ve WordPress uygulamaları. (PHP, WordPress, Javascript, CSS, HTML, MySQL)

Coca-Cola Brrr internet sitesi (www.brrrgibicoca-cola.com) (2007)
Brrr kampanyası web sitesi altyapısı. Flash ve XML ile içerik yayınlama. Video gönderilerek oynanan yarışma altyapısı. (C#, ASP.NET, SQL Server, Flash, XML, Actionscript, Streaming, Flash Upload)

FIAT - Lancia Ypsilon Momo Design Online Oyun (2008)
Lancia Ypsilon Momo Design online Flash oyun altyapısı. Aynı anda iki kişinin gerçek zamanlı olarak birbiri ile yarışabildiği ve Lancia Lansmanı’nda  kullanılmış oyunun Java Server ve flash yazılımları. (Flash, actionscript, Java, RED5, SharedObjects)

FX TV AIR Widget (www.fxtv.com.tr) (2008)
FX Televizyonu AIR Widget Desktop Application. RSS okuma, Video İzleme, Program Hatırlatıcı, Tray Icon Olarak Çalışma işlemleri. (AIR, Flash, FlashDevelop, Actionscript 3.0, xml, Sqlite)

Superonline MySelf (2007)
Superonline portalı için yeni dönemde yer alacak myself bölümü altyapısı. Taşınabilir moduller. Yeni Modul ekleyebilme, RSS desteği, Skin değiştirebilme, Cookie olarak veya Veritabanına kayıt. (Javascript, css, DHTML, AJAX, PHP, MySQL, Web 2.0)

CAPAVIA Turizm Web Sayfaları
www.capavia.com, www.capavia.com.tr, charter.capavia.com.tr, turizm.capavia.com.tr web sayfaları yapımı. (PHP, MySQL, Javascript, HTML, CSS, WordPress)

Digiturk LigTV 2006 – 2007 Sezonu Web Sayfası (www.ligtv.com.tr)
Digiturk LigTV Web Sayfası. Maç Sonuçları, Canlı Sonuçlar, Fikstür, Gelişmiş İçerik Yönetimi. (ASP.NET, C#,  XML, Flash)

Hyundai Futbol Web Sayfası (www.hyundaifutbol.com) (2008)
Hyundai Euro 2008 Web Sayfası, Soru Cevap Oyunu ve Sonuç Tahmin Oyunu altyapıları. (ASP.NET, C#, Javascript, HTML, CSS, AJAX, Flash, XML, SQL Server)

Efes Pilsen AIR Widget (2009)
Efes Pilsen “www.benimicinefes.com” sayfası ile entegre çalışan AIR uygulaması. (Adobe AIR, Flash, XML, PHP, MySQL)

maNga Resmi Web Sitesi (www.manga.web.tr) (2010)
maNga gurubu resmi web sitesi altyapısı. (PHP, MySQL, AJAX, Javascript, Web Servisleri, Flickr API, Twitter API, Vimeo API)

Renaultport web sitesi (www.renaultport.com) (2009)
Renault resim ve video paylaşım portalı altyapısı. (PHP, MySQL, AJAX, Javascript, Web Servisleri)

Migros AIR Uygulaması (2009)
Migros için yapılan fırsat ürünlerini tanıtım amaçlı AIR Widget uygulaması altyapısı (Flash, AS3, AIR, XML, SQLite)

Vodafone Koşul Yoketme Oyunu (2007)
Vodafone canavarları ile koşul yoketme oyunu (PHP, SQL Server, Flash, XML, Actionscript)

Fizy Media Player – www.fizy.com (2009)
Fizy sitesi için flv, mp3 ve youtube videolarını oynatabilen media player altyapısının tamamı. (Flash, AS2, Streaming)

Nokia 5800 Xpressmusic Facebook Application (2009)
Nokia 5800 modeli için facebook uygulaması. Arkadaşlarına şarkı atayabilme, Playlist oluşturabilme ve bunların oylanabilmesi işlemleri. (PHP, Facebook API, MySQL, javascript, AJAX)

Algida AslanMAX 2010 web sayfası (www.aslanmax.com)(2009)
AslanMax çocuklara yönelik web sayfası altyapısı, bölüm geçişleri ve animasyon yerleştirme (Flash, AS2)

Nestle Sıcak Çikolata (www.nestlesicakcikolata.com)(2010)
Nestle Sıcak Çikolata ürünü web sayfası. Facebook Connect, Twitter altyapısı (Flash, XML, PHP, MySQL, Facebook API, Twitter API)

Lipton Piramit Çay Facebok Oyunu (apps.facebook.com/liptonpiramit) (2011)
Lipton markası için yeni ürünü olan Piramit Çay görselini oluşturmaya dayalı ödüllü Facebook oyunu altyapısı. (Flash, AS3, PHP, MySQL, AMF, Facebook API)

Eti : Tutku’na Sahip Çık Facebook Oyunu (apps.facebook.com/etitutku)(2010)
Tutku’na Sahip Çık isimli shoot’em right yapısında Facebook oyunu altyapısı. (Flash, AS3, PHP, MySQL, Facebook API)

Hyundai I20 Web Sayfası (i20.hyundai.com.tr) (2009)
Hyundai i20 web sayfası altyapısı. (Flash, XML)

Hotiç Web Sayfası (www.hotic.com.tr) (2007)
Hotiç 2007 – 2008 Sonbahar Kış Koleksiyonu web sayfası altyapısı. (Flash, actionscript, xml, ASP.NET)

Yeşil İnşaat CRM ve Satış Yönetimi Intranet Programı (2006)
Daire satışları, Daire Opsiyonlanması, Müşteri Yönetimi, Detaylı Raporlama, Sözleşme Yönetimi, Proje Yönetimi konularında tam çözüm sunan Intranet Sistemi. (ASP.NET, C#, PDF, Javascript, AJAX, SQL Server 2000, HTML)

Anadolu Sağlık Merkezi Web Sitesi (www.anadolusaglik.org) (2009)
ASM Hastaneleri web sitesi altyapısı. (ASP.NET, C#, SQL Server 2005, Flash)

Polo Delikli Nane Web Sitesi (www.deliklinane.com) (2008)
Nestle Polo Delikli Nane ürününe ait web sitesi. Flash ile kendi karakterini yaratma altyapısı. Oyun programlama. Kişilerin yazıları ile katıldığı yarışma altyapısı (katılım ve oylama). (ASP.NET, C#, SQL Server, Flash, XML)

Coca-Cola Mutluluk Fabrikası 2 Kampanya Sitesi (www.mutlulukfabrikasi2.com) (2008)
Mutluluk Fabrikası 2 teaser ve web sitesi altyapısı. Flash içerik yayınlama. (C#, ASP.NET, SQL Server, Flash, XML, Actionscript, Streaming, Web Services)

Lowe İstanbul Web Sitesi (www.loweistanbul.com) (2009)
Lowe İstanbul web sitesi altyapısı. (Flash, XML)

Zap Medya SWF Changer (2006)
Medya Planlama işleminde kullanılmak üzere Macromedia Flash SWF Dosyalarının içeriğini değiştiren Windows Forms uygulaması. Excel’den veri okuma desteği. (J2SE, Java, Windows Forms)

Saturn Market Türkiye Web Sayfası (www.saturn.biz.tr) (2009)
Saturn Türkiye Web sayfası güncelleme ve içerik işlemleri. (HTML, XML)

Cadi.com.tr web sitesi altyapısı (2008)
Community & forum sitesi altyapısı. Adobe AIR uygulaması. (PHP, MySQL, Ajax, Javascript, HTML, AIR, RSS)

Marshall Boya Kurumsal Web Sayfası (www.marshallboya.com) (2007 - 2011)
Marshall Boya 2007 kurumsal web sayfası altyapısı. İçerik yönetim sistemi, bayi, üyelik modulleri programlaması. 2011 site güncellemesi yeni tasarıma adaptasyon ve yeni özelliklerin kodlanması (ASP.NET, C#,  Flash, Actionscript, SQL Server)

www.susuzlugunudinle.com – Sprite Acımasız Gerçekler (2007)
Sprite Acımasız Gerçekler kampanya mini sitesi altyapısı. (ASP.NET, C#, XML Web Services, Flash, XML, Actionscript)

Efes Pilsen Facebook Application (2008)
Efes Pilsen ürünlerinin gönderilebildiği Flash facebook uygulaması. (PHP, Flash, Actionscript, Facebook API, mySQL, XML)

Efes Pilsen Kankalar Maça Gidiyor Yarışması (www.kankalarmacagidiyor.com) (2009)
Soru cevap yarışması altyapısı (Flash, AS3, XML, PHP, AMFPHP Web Services, MySQL)

Arko ile Atış Serbest Facebook Oyunu (2011)
Arko için yapılan frikik oyunu altyapısı  (Flash, AS2, XML, PHP, MySQL, Facebook API)

DASK Arkadaş Kulesi Facebook Oyunu (2011)
DASK için yapılan küp düşürme oyunu altyapısı  (Flash, AS2, XML, PHP, MySQL, Facebook Graph API)

Efes Pilsen Kankalar Maça Gidiyor Yarışması Facebook Uygulaması (kankalarmacagidiyor) (2010)
Kankalar Maça Gidiyor oyunu facebook uyarlaması (Flash, AS3, XML, PHP, AMFPHP Web Services, Facebook API)

Detan Maxi ile Böcek İmha Planı Facebook Oyunu (apps.facebook.com/detanmaxi) (2010)
Eczacıbaşı Detan Böcek İlacı için Facebook oyunu. Böcekleri öldürerek puan almaya dayalı mantık. (Flash, AS3, PHP, AMFPHP, mySQL)

Koton Pamuklu Kullan Kampanyası Web Sitesi + Facebook Application (www.pamuklukullan.com) (2009)
Pamuklu Kullan kampanyası Web sitesi altyapısı ve Facebook uygulama altyapısı (Flash, AS2, PHP, Facebook API, XML)

Flash 3D Banner (qube) Banner
Küp şeklinde her yüzeyin ayrı animasyona ve tıklamaya sahip olduğu banner. (Flash, Actionscript)

Zap Medya Task Yönetim Sistemi (2006)
Çok kullanıcılı Task Yönetimi için Intranet sistemi. Microsoft Outlook için C# ile Windows Forms program eklentisi (C#, ASP.NET, Windows Forms, Outlook Add-in,  SQL Server)

www.yervarmi.com Altyapısı (2007)
Myfidelio destekli otel rezervasyon sistemi altyapısı, otobus sefer arama altyapısı. (XML, XML Web servisleri, C#, SQL Server 2005, Javascript)

www.istanbul.com Otel Rezervasyon Altyapısı (2006)
Myfidelio destekli otel rezervasyon sistemi altyapısı. (XML Web servisleri, C#, SQL Server 2005, Javascript)

Citibank Infobil Ödüllü Oyun (2007)
Soruları doğru cevaplayıp başarıya ulaşma temelli Flash + ASP.NET oyun. (XML, C#, SQL Server, Security, Flash, Actionscript 2.0, ASP.NET, OOP)

Avea – Ringa Online Melodi Dinleme Uygulaması (2008)
Uzaktan okunan xml yardımıyla avea’nın dağıttığı telefon melodilerinin önizlemelerinin dinlenebildiği uygulama ve banner. (Flash, XML, Actionscript)

Nike, Kişiliğini Taşı Kampanyası (www.kisiliginitasi.com) (2006)
Kampanya Web Sayfası Altyapısı (ASP.NET, Flash, Actionscript, XML, AJAX)

Netbook Media için RollBook, AltBook ve Flash Maskbook reklam modelleri (2010) 

Rock’n Coke 2006 Radyo Streaming (2006)
Coca Cola Rock’n Coke 2006 web tabanlı canlı yayın radyo çalışması. (ASP, PHP, Flash, Actionscript)

DVP Mailing Programı (2005)
DVP MailFusion Toplu Mail Gönderim Programı (ASP.NET 2.0 teknolojisi ve Threading mantığı ile çalışan gönderim işlemini belirli kişi sayısı ve periyotlarla yapan, müşterilerin kontur alması mantığına dayalı mailing programı – Visual Studio 2005, C# 2.0, SQL Server)

www.veritasmedia.com.tr (2006)
Veritas Media Web Sayfası Altyapısı. (İçerik yönetim sistemi, C#, ASP.NET, SQL Server 2005, Flash)

http://www.hillside.com.tr/HillsideBeachClub (2006)
Hillside Beach Club Myfidelio Online Rezervasyon Sistemi. (Programlama – ASP, Javascript, Dreamweaver, SQL Server, Visual Studio .NET 2005)

British Airways Londra Seyahati Çekilişi Kampanya Minisite’I (2007)
Üye kaydı ve mailing işlemleri  (Programlama – ASP.NET, C#, Javascript, Dreamweaver, SQL Server, Visual Studio .NET 2005)

Nike, Nokia, Warner Bros, Mitsubishi, Opel, Avea, Lacoste, Coca Cola, Marshall, Ritmix, Fiat, Ağaoğlu, Ülker, Garanti Bankası, ETS Kurumsal, Yeşil İnşaat, Arko, AKP, Johnson & Johnson, Akbank, Adidas, Brirtish Airways, Doğuş Otomotiv Reklam Bannerları programlaması, yönetimi, Microsite, Macrosite, Streaming, Flash ve Web çalışmaları. (2006)

Yaşar Grubu Yatırımcı Köşesi Bilgilendirme Sayfaları (www.yasar.com.tr) (7 şirket için ayrı) (2006)
Yaşar Grubu’nun 6 sitesine (Pınar Su, Pınar Et, Pınar Süt, Viking, Dyo, Altınyunus Çeşme)  ait Yatırımcı Köşesi Bilgilendirme Sayfaları (ASP, Javascript, Photoshop, Dreamweaver, SQL Server)

www.asyatip.com (2006)
Asyatıp Tıp Kitapları Online Satış Platformu  (Tasarım ve Programlama – e-ticaret) (Photoshop, PHP, MySQL, Javascript, Dreamweaver)

PYRO Flash Streaming Server (2007)
Flash RTMP: protokolü altyapısını kullanarak video ve mp3 yayını yapabilen server. (Java, J2EE, Flash, Actionscript 2.0)

Özgü - Özgörkey Kurumsal İntranet Çözümü (2006)
Özgü Özgörkey Feast Kurumsal döküman yönetimi ve bilgilendirme portalı. (Programlama, ASP, Javascript, SQL Server)

Ege Seramik Multimedia CD (2004 ve 2005)
Veritabanı bağlantılı İnternetten Güncellenebilir multimedia katalog CD (Tasarım ve Programlama) – Macromedia Director + ADOXtra + DirectMedia Xtra + DirectOS Xtra

Kırpart Interaktif CD’si (2005)
Kıraça Holding Kırpart tanıtım CD’si. Veritabanı bağlantılı, internetten güncellenebilir. (Macromedia Director, WebXtra, ADOXtra)

Aromel Kozmetik Belissima Multimedia CD (2005)
Multimedia Saç Boyama Uygulaması (Tasarım ve Programlama) – Macromedia Director + Xtras

İZTO (İzmir ticaret Odası) Müşteri Listesi Interactive CDsi (2005)
Veritabanı bağlantılı Müşteri Arama, listeleme, tanıtım CD’si (Tasarım ve Programlama) – Macromedia Director + Xtras

İZTO (İzmir ticaret Odası) Meclis Toplantısı Davetiyesi Interactive CD’si (2006)
PDF listeleme ve dinamik gösterme, tanıtım CD’si (Tasarım ve Programlama – Macromedia Director + Xtras)

Egebilgi Boomerang İçerik Yönetim Sistemi (2006)
Ürün girişi, forum, içerik güncelleme, modul API’si ile modul ekleyebilme. (Tasarım ve Programlama) (PHP, Javascript, MySQL)

www.ifaconsulting.com (www.ifaconsulting.com/ifaIK/giris.asp) (2004)
Ifa Consulting Web Sayfası (tasarım ve programlama) (ASP – Javascript – SQL Server - Dreamweaver) 

IFA İnsan Kaynakları Portalı (Tasarım ve Programlama)(ASP – Javascript – SQL Server - Dreamweaver)

www.ozgorkey.com (2004)
Özgörkey Otomotiv Web Sayfası, 2. El Araç Modülü  (Tasarım ve Programlama) (ASP – Javascript – Flash – Actionscript - XML - Dreamweaver)

www.cms.com.tr  (2004)
Tasarım ve Programlama, Araca Jant yerleştirme uygulaması. (ASP – Flash – Javascript – SQL Server - Dreamweaver)

www.promena.com.tr (2004)
Koç Holding Promena Web Sayfası (Tasarım ve Programlama) (ASP – Javascript - Dreamweaver)

Mitsubishi Yeni L200 kampanya web sayfası(www.yenil200.com) (2007)
Site içi Flash oyun programlaması ve site içi programlama. (Macromedia Flash, Actionscript)

“Return Of The Goblins” Flash Demo (2005)
7D5 Scene Party Scripting Yarışması 1.’liği (Flash MX, Actionscript)

Disco Voyage (2012)
7DX 2012 Scene Party müzik 1.’liği (FL Studio, VST)

Old Beauty (2012)
7DX 2012 Scene Party müzik 2.’liği (FL Studio, VST)

Sid Hunter (2011)
7DX 2011 Scene Party müzik 3.’lüğü (FL Studio, VST)

Yorum Yok

Yorum Yaz